از ۱۳۹۱ تا کنون

درباره ما

شرکت تعاونی تولیدی و بازرگانی شیرین کام شادان کویر یزد یکی از شرکت های توانمند و موفق در صنایع غذایی به شمار می‌رود که در ۸ سال گذشته تاکنون توانسته کیفیت برتر و قیمت مناسب را فراروی فعالیت های خود قرار دهد.

این شرکت در راستای تولید انواع کلوچه و کیک با برند ناخونک در میان مردم شناخته شده و جایگاه خوبی را در میان همشهریان و حتی مردم استان های همجوار به دست آورده است.

آقای محمد مهدی حیدری مدیر عامل این شرکت که از جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس است اشتغال زایی و خدمت به مردم را از مهمترین اهداف این مجموعه می داند و بر این باور است که باید مسئولان در جهت توسعه اشتغال زایی و تکیه بر تولید داخلی و حتی صادرات به کمک سرمایه‌گذاران و کارآفرینان بیایند.

با توجه به فعالیت های گسترده این مجموعه و با وجود کیفیت برتر محصولات گفت و گویی درباره عملکرد، اهداف و برنامه‌های این شرکت در مسیر تولید و همچنین انتظارات و آشنایی با مشکلات موجود انجام داده ایم که با هم می خوانیم.

در فاز نخست انواع کیک و کلوچه با برند ناخنک تولید می‌شود که در جهت تولید محصولات از بهترین مواد اولیه استفاده می‌کنیم زیرا کیفیت رمز مهمی در پایداری و ماندگاری است و در حقیقت با کیفیت برتر، مشتری مداری را سرلوحه فعالیت های خود قرار می دهیم و تعامل خوبی با اداره بهداشت و اداره استاندارد در راستای حفظ کیفیت مطلوب تولیدات و محصولات داریم.

اهداف مجموعه

در جهت راه اندازی این شرکت اهداف مهمی را در نظر داشتیم که در ابتدا انجام فعالیت‌های تولیدی و اشتغالزایی بومی از مهم‌ترین اهداف ما بود. همچنین تأمین نیاز استان با توجه به کیفیت محصولات و خدمت رسانی به مردم از دیگر اهداف این شرکت به شمار می‌رود که با عنایت خدا توانستیم در این راه موفق باشیم.

به دلیل آن که کیفیت محصولات دارای اهمیت فراوانی است بهترین مواد اولیه که شامل بیش از ۱۴ نوع مواد همچون روغن، شکر، آرد، خشکبار و غیره میباشد را در روند تولید مورد استفاده قرار می دهیم که تلاش کرده‌ایم این مواد را از شرکت ها و مراکز معتبر با تکیه بر کیفیت برتر خریداری نماییم.